HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2014-15
 Ekipi - Luftetari [LUF]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Kadri BIRJAKadri BIRJA  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)----------
 Kristo ROKOKristo ROKO  - (-)----------
 Mihal THANOMihal THANO  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mikel BRAHIMIMikel BRAHIMI  Republika e Shqiperise25. Janar 1987 (37)------------
 Ardit CUNAJArdit CUNAJ  - (-)------------
 Aleks DOKOAleks DOKO  - (-)------------
 Andi HINAAndi HINA  - (-)------------
 Ardian KENDELLAArdian KENDELLA  Republika e Shqiperise24. Mars 1989 (35)------------
 Stiven PUCIStiven PUCI  - (-)------------
 Ervin REXHAErvin REXHA  Republika e Shqiperise01. Nentor 1991 (32)------------
 Besmir SINANIBesmir SINANI  Republika e Shqiperise23. Maj 1985 (39)------------
 Ervin SULEJMANiErvin SULEJMANi  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Elton ZHOLIElton ZHOLI  Republika e Shqiperise- (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Eldar BATHAEldar BATHA  - (-)------------
 Romario BIRACAJRomario BIRACAJ  - (-)------------
 Ervis CACIErvis CACI  - (-)------------
 Mirel DUKAMirel DUKA  Republika e Shqiperise09. Janar 1991 (33)------------
 Erlis FRASHERIErlis FRASHERI  Republika e Shqiperise19. Maj 1988 (36)------------
 Nazmi GABANazmi GABA  - (-)------------
 Kadri KAZMAKadri KAZMA  - (-)------------
 Mariol KAZMAMariol KAZMA  - (-)------------
 Julian LLUKAJulian LLUKA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1991 (33)------------
 Endri MERSINIEndri MERSINI  - (-)------------
 Ergis MERSINIErgis MERSINI  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)------------
 Ardi QEJVANIArdi QEJVANI  - (-)------------
 Fejzo SHENAJFejzo SHENAJ  Republika e Shqiperise24. Nentor 1984 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Kosta ALIAJKosta ALIAJ  - (-)------------
 Alvaro DEMAJAlvaro DEMAJ  - (-)------------
 Armando KOLESHIArmando KOLESHI  - (-)------------
 Roflenc NELAJRoflenc NELAJ  - (-)------------
 Arlind NORAArlind NORA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1986 (38)------------
 Lorenc SHEHAJLorenc SHEHAJ  - (-)------------
 Armion ZHUPAArmion ZHUPA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Luftetari [Luftetari]

 Funksioni
Bledar DEVOLLIBledar DEVOLLI  Republika e Shqiperise15. Janar 1978 (46)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer