HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11
 Ekipi - Bylis [Byl]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Emanuel EGBO  Nigeria, Federal Republic of27. Maj 1973 (50)1192-1-2---
 Stivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (33)22211---2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 1-4---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Hyslando ALIAJ  Republika e Shqiperise05. Prill 1991 (33)------------
 Luljet COBO  Republika e Shqiperise20. Prill 1990 (34)------------
 Goran SIMOV  Serbia, Republic of31. Mars 1975 (49)22----------
 Klodian SULOLLARI  Republika e Shqiperise27. Korrik 1989 (34)716---2-----
 Gentian STOJKU  Republika e Shqiperise24. Korrik 1974 (49)55--1-------
 Bruno KEPI  Republika e Shqiperise04. Tetor 1989 (34)191181--3-----
 Maringlen SHOSHAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1987 (37)28271-3-4-1---
 Polizoi ARBERI  Republika e Shqiperise09. Shtator 1988 (35)2624222-6-----
 Kiro RISTEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1990 (33)------------
 Maringlen KULE  Republika e Shqiperise12. Mars 1983 (41)1414-11-4-----
 Shkelzen KELMENDI  Republika e Shqiperise14. Janar 1985 (39)131032--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 8-24-1---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Gentian BESHA  Republika e Shqiperise11. Janar 1984 (40)752---3-----
 Luciano LINO  - (-)312---------
 Alfons YMERALILAJ  Republika e Shqiperise13. Korrik 1989 (34)------------
 Genivaldo SOUZA  Brazil, Federative Republic of- (-)1312121-3-----
 Mirjan BEGAJ  Republika e Shqiperise19. Shkurt 1986 (38)1917212-82----
 Klevis ROSHI  Republika e Shqiperise11. Korrik 1984 (39)22----------
 Romans BEZZUBOVS  Belarus, Republic of15. Maj 1979 (45)6422--------
 Erlind KORRESHI  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1987 (37)242044--2-----
 Hektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)17611---2-----
 Dusan POPOVIC  Serbia, Republic of20. Prill 1981 (43)1515-33-3-----
 Denis Da SILVA  Brazil, Federative Republic of03. Shtator 1986 (37)161511--1-----
 Eduard MIHO  Republika e Shqiperise- (-)422---------
 Armand GEGA  Republika e Shqiperise21. Janar 1987 (37)2319452-52----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 16-5141---
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Klaudio GOXHAJ  Republika e Shqiperise18. Mars 1988 (36)413---------
 Amarildo DIMO  Republika e Shqiperise25. Gusht 1982 (41)2726129-62----
 Guy Bertrond MADJO  Cameroon, Republic of01. Qershor 1984 (39)15141-213-----
 Luis WASHINGTON  Brazil, Federative Republic of08. Shtator 1983 (40)106433-1-----
 Romeo HAMZAI  Republika e Shqiperise01. Qershor 1983 (40)615---------
 Fjodor XHAFA  Republika e Shqiperise08. Mars 1977 (47)28244210-3-----
 Orjand ABAZAJ  Republika e Shqiperise17. Janar 1985 (39)1412284-1-----
 Marko JOVANOVIC  Serbia, Republic of21. Tetor 1978 (45)7251--1-----
 James PHOENIX  United Kingdom of Great Britain15. Janar 1984 (40)11----------
 EDMAR   - (-)211---------
 Almir BEJKTOVIC  Serbia, Republic of18. Qershor 1982 (41)972---2-----
 Dario BISCAN  Slovenia, Republic of26. Gusht 1985 (38)6241--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4416961---
 Stafi i Bylis [Bylis]

 Funksioni
Ilir SPAHIU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Nikolla ILIEVSKI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Agim METAJ  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer