HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2014-15
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Edvin BAKAJEdvin BAKAJ  Republika e Shqiperise09. Tetor 1987 (36)33----1---
 Stivi FRASHERIStivi FRASHERI  Republika e Shqiperise29. Gusht 1990 (33)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Debatik CURRIDebatik CURRI  Republika e Shqiperise28. Dhjetor 1983 (40)33----1-----
 Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (39)2-2---------
 Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)11--1-------
 Kiro RISTEVSKIKiro RISTEVSKI  Macedonia, the former Yugoslav22. Tetor 1990 (33)33----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ervin BULKUErvin BULKU  Republika e Shqiperise03. Mars 1981 (42)22----1-----
 Renato HYSHMERIRenato HYSHMERI  Republika e Shqiperise04. Mars 1989 (34)2-2---------
 Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)22-1--2-----
 Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)3212--1-----
 Argjend MALAJArgjend MALAJ  - (-)11-1--1-----
 Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (36)33----------
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)33-2------1-
 Jetmir SEFAJetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)2111--------
 Afrim TAKUAfrim TAKU  Republika e Shqiperise04. Gusht 1989 (34)33--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-7---1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Elis BAKAJElis BAKAJ  Republika e Shqiperise25. Qershor 1987 (36)22-1-------1
 Tomislav BUSICTomislav BUSIC  - (-)321-1-1-----
 Francis KAHATAFrancis KAHATA  - (-)1-1---1-----
 Mario MORINAMario MORINA  - (-)1-1---------
 Selemani NDIKUMANASelemani NDIKUMANA  - (-)22-1-11-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3110---11
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Gugash MAGANIGugash MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit