HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2010-11

Player Information - Stivi FRASHERI

Personal data

Picture of Stivi FRASHERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Stivi FRASHERI
Birthday (Age):29. Gusht 1990 (33)
Height:190 cm
Weight:80 kg
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday September 25BylisvsKastrioti100------
Thursday September 30LacivsBylis100--1---
Sunday October 24DinamovsBylis010------
Sunday October 24DinamovsBylis100------
Saturday October 30BylisvsBesa100------
Monday November 08TeutavsBylis100------
Saturday December 11BylisvsTirana100------
Saturday December 18BylisvsFlamurtari100------
Friday December 24KastriotivsBylis100------
Saturday January 22BylisvsLaci100------
Saturday January 29SkenderbeuvsBylis100------
Saturday February 26ShkumbinivsBylis100------
Monday March 07SkenderbeuvsBylis100------
Sunday March 13BylisvsFlamurtari100------
Saturday March 19ElbasanivsBylis100------
Friday April 01BesavsBylis100------
Sunday April 10BylisvsTeuta100------
Saturday April 16KastriotivsBylis100------
Wednesday April 20BylisvsShkumbini100------
Sunday April 24DinamovsBylis100--1---
Friday April 29BylisvsLaci100------
Wednesday May 04TiranavsBylis100------
Games total2110--2---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2019-20Kukësi----------
Kategoria Superiore 2018-19Kukësi----------
Kategoria Superiore 2017-18Kukësi11--------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari211-------
Kategoria Superiore 2015-16Bylis88----3---
Kategoria Superiore 2015-16Tirana33----1---
Kategoria Superiore 2014-15Tirana1414----3---
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana----------
Kategoria Superiore 2013-14Bylis77---1----
Kupa e Shqiperise 2013-14Bylis----------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis33----1---
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis----------
Kategoria Superiore 2011-12Bylis99----52--
Kategoria Superiore 2010-11Bylis99----2---
U-21 InternationalsShqiperia U-2144--------
Career Total60591--1152--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20KukësiPortier
Kategoria Superiore 2018-192018-19KukësiPortier
Kategoria Superiore 2017-182017-18KukësiPortier
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16BylisPortier
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaPortier
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaPortier
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaPortier
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisPortier
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14BylisPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisPortier
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12BylisPortier
Kategoria Superiore 2010-112010-11BylisPortier
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Portier