HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

 Ekipi - Shqiperi [ALB]

Foto e Ekipit [Shqiperi]

 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Arjan BEQAJArjan BEQAJ  Republika e Shqiperise25. Gusht 1975 (48)----------
13Isli HIDIIsli HIDI  Republika e Shqiperise15. Tetor 1980 (43)11--------
21Saimir UJKANISaimir UJKANI  Republika e Shqiperise05. Korrik 1988 (35)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ervin BULKUErvin BULKU  Republika e Shqiperise03. Mars 1981 (43)22----------
2Elvin BEQIRIElvin BEQIRI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1980 (43)33-1--------
3Armend DALLKUArmend DALLKU  Republika e Shqiperise16. Qershor 1983 (40)22----2-----
4Admir TELIAdmir TELI  Republika e Shqiperise02. Qershor 1981 (42)------------
6Debatik CURRIDebatik CURRI  Republika e Shqiperise28. Dhjetor 1983 (40)33----------
15Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (38)11----------
16Andi LILAAndi LILA  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1986 (38)------------
18Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (41)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Altin HAXHIAltin HAXHI  Republika e Shqiperise17. Qershor 1975 (48)------------
0Jahmir HYKAJahmir HYKA  Republika e Shqiperise03. Gusht 1988 (35)2-2---------
0Gilman LIKAGilman LIKA  Republika e Shqiperise13. Janar 1987 (37)1-1---------
0Jetmir SEFAJetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)------------
0Emiljano VILAEmiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)1-1---------
2Ansi AGOLLIAnsi AGOLLI  Republika e Shqiperise11. Tetor 1982 (41)22----1-----
5Lorik CANALorik CANA  Republika e Shqiperise27. Prill 1983 (40)33----------
6Altin LALAAltin LALA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1975 (49)------------
10Klodian DUROKlodian DURO  Republika e Shqiperise21. Dhjetor 1977 (46)33----------
11Ervin SKELAErvin SKELA  Republika e Shqiperise17. Nentor 1976 (47)33-1--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --3-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Besart BERISHABesart BERISHA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1985 (38)1-1---------
0Erjon BOGDANIErjon BOGDANI  Republika e Shqiperise14. Prill 1977 (47)22-21-------
0Edmond KAPLLANIEdmond KAPLLANI  Republika e Shqiperise31. Korrik 1982 (41)1-1---------
14Hamdi SALIHIHamdi SALIHI  Republika e Shqiperise19. Janar 1984 (40)22-11-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-3-----
 Stafi i Shqiperi [Shqiperi]

 Funksioni
Josip KUZEJosip KUZE  Croatia, Republic of13. Nentor 1952 (71)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer