HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Ekipi - Teuta [TEU]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Alfred OSMANIAlfred OSMANI  Republika e Shqiperise10. Shkurt 1983 (41)11--------
 Bledian RIZVANIBledian RIZVANI  Republika e Shqiperise02. Korrik 1985 (38)22----1---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Durim BADALLIDurim BADALLI  Republika e Kosoves16. Shtator 1990 (33)11----------
 Behar BERISHABehar BERISHA  - (-)1-1---------
 Fernandez Da SILVAFernandez Da SILVA  - (-)33--1-1-----
 Rustem HOXHARustem HOXHA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1991 (32)211---------
 Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)3212--------
 Akil JAKUPIAkil JAKUPI  Republika e Shqiperise01. Shkurt 1988 (36)321-1-------
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (38)33-11-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3-2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Julian AHMATAJJulian AHMATAJ  Republika e Shqiperise24. Maj 1979 (44)22--1-1-----
 Idriz BATHAIdriz BATHA  - (-)321---------
 Arber CyrbjaArber Cyrbja  - (-)11--2-------
 Albi DOSTIAlbi DOSTI  Republika e Shqiperise13. Janar 1991 (33)211---------
 Bledar HODOBledar HODO  Republika e Shqiperise21. Qershor 1985 (38)33-2--1-----
 Luca MOSCATIELLOLuca MOSCATIELLO  - (-)11-1--------
 Ansi NIKAAnsi NIKA  Republika e Shqiperise22. Gusht 1990 (33)22----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-4-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Joel Apezteguia HIJUELOSJoel Apezteguia HIJUELOS  - (-)2111--------
 Ikechukwu KALUIkechukwu KALU  - (-)11----------
 Amadou SAMBAmadou SAMB  - (-)22----2-----
 Daniel XHAFAJDaniel XHAFAJ  Republika e Shqiperise01. Maj 1977 (46)3211--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-6-----
 Stafi i Teuta [Teuta]

 Funksioni
Roberto SORRENTINORoberto SORRENTINO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Ilir BITURKUIlir BITURKU  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer