HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Ekipi - Skenderbeu [SKE]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Orges SHEHIOrges SHEHI  Republika e Shqiperise20. Shtator 1977 (46)1818----1---
 Erjon LLAPANJIErjon LLAPANJI  Republika e Shqiperise10. Maj 1985 (39)-----1----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -11---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ademir SOUZAAdemir SOUZA  AbsenceBrazil, Federative Republic of20. Shtator 1985 (38)------------
 Gledi MICIGledi MICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1991 (33)1616----3-----
 Bajram JASHANICABajram JASHANICA  - (-)1515--2-1-----
 Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)151322--3-----
 Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)22----------
 Kristi VANGJELIKristi VANGJELI  Republika e Shqiperise05. Shtator 1985 (38)1616-1--1-----
 Marko RADASMarko RADAS  Croatia, Republic of- (-)1111----2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2111-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Masato FUKUIMasato FUKUI  - (-)734---1-----
 Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)5411------1-
 Enis GavazajEnis Gavazaj  Republika e Shqiperise21. Mars 1995 (29)8534--------
 Bakary NIMAGABakary NIMAGA  - (-)97231-1-----
 Leonit ABAZILeonit ABAZI  - (-)------------
 Gjergj MUZAKAGjergj MUZAKA  Republika e Shqiperise26. Shtator 1984 (39)42211-------
 Nazmi GRIPSHINazmi GRIPSHI  - (-)2-2---------
 Cornel PREDESCUCornel PREDESCU  - (-)3121--------
 Argjend MALAJArgjend MALAJ  - (-)3211--------