HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Enis Gavazaj

Personal data

Picture of Enis Gavazaj
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Enis Gavazaj
Birthday (Age):21. Mars 1995 (29)
Jersey Number:7
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 24/09/2016SkenderbeuvsLuftetari100--------
Friday, 09/12/2016TeutavsSkenderbeu101--------
Sunday, 18/12/2016KukësivsSkenderbeu101--------
Thursday, 22/12/2016SkenderbeuvsPartizani010--------
Saturday, 28/01/2017SkenderbeuvsFlamurtari010--------
Saturday, 25/02/2017VllazniavsSkenderbeu010--------
Sunday, 02/04/2017PartizanivsSkenderbeu101--------
Saturday, 06/05/2017SkenderbeuvsVllaznia101--------
Games total534--------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu11-1--------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu4221--------
Career Total5322--------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor