HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E diel, 02. Prill 2017 - 21:00 h

PartizaniSkenderbeu
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 02 Prill 2017
Match Time :21:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Andi KOCI, Fatmir LAMA, Ilir TARTARAJ, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 9.400
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Gol
 • 39' : Idriz BATHA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 33' : Lorenc TRASHI ( 1 )
  • 78' : Agustin TORASSA ( 1 )
  • 22' : Marko RADAS ( 1 )
  • 23' : Gledi MICI ( 1 )
  • 41' : Nuredeen ORELESI ( 1 )
  • 86' : Kristi VANGJELI ( 1 )