HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 07 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17

Player Information - Caleb EKUBAN

Personal data

Picture of Caleb EKUBAN
Name:Caleb EKUBAN
Jersey Number:45
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday, 12/09/2016PartizanivsVllaznia100--------
Sunday, 18/09/2016TeutavsPartizani1001-------
Sunday, 25/09/2016PartizanivsTirana100--1-----
Saturday, 01/10/2016KukësivsPartizani100--1-----
Saturday, 22/10/2016KorabivsPartizani1001-------
Saturday, 05/11/2016LuftetarivsPartizani100--------
Sunday, 20/11/2016VllazniavsPartizani100--------
Saturday, 10/12/2016PartizanivsLaci1001-------
Thursday, 22/12/2016SkenderbeuvsPartizani1012-1---1-
Sunday, 05/02/2017PartizanivsVllaznia100--------
Friday, 10/02/2017TeutavsPartizani100--------
Sunday, 26/02/2017KukësivsPartizani100--------
Sunday, 05/03/2017LacivsPartizani100--------
Saturday, 18/03/2017KorabivsPartizani1001-1-----
Sunday, 02/04/2017PartizanivsSkenderbeu100--------
Sunday, 16/04/2017VllazniavsPartizani1001-------
Friday, 05/05/2017PartizanivsKukësi100--------
Games total17017-4---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2016-17Partizani66--9-4---1-
Career Total66--9-4---1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2016-172016-17PartizaniSulmues