HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E diel, 26. Shkurt 2017 - 16:00 h

KukësiPartizani
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 26 Shkurt 2017
Match Time :16:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Andi KOCI, Fatmir LAMA, Ilir TARTARAJ, Ridiger COKAJ
 
Spektatore: 5.200
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
  • 31' : Edon HASANI ( 1 )
  • 46' : Simon RRUMBULLAKU ( 1 )
  • 52' : Ylli SHAMETI ( 1 )
  • 57' : Albi ALLA ( 1 )
  • 45' : Idriz BATHA ( 1 )