HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E shtunë, 22. Shkurt 2014 - 15:00 h

LaciTeuta
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 22 Shkurt 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Fusha Sportive Laç
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Emiliano BICAKU, Rejdi AVDO
 
Spektatore: 1.500
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Laci
Substitution min 60 ::Eduard TANUSHI <-> Valdan NIMANISubstitution min 83 ::James ADENIYI <-> Mladen BRKICSubstitution min 92 ::Julian MALO <-> Alfred ZEFIGol min 28 ::Emiliano CELAGol min 57 ::Valdan NIMANIKarton i kuq min 86 ::James ADENIYIKarton i verdhe min 38 ::Valdan NIMANIKarton i verdhe min 6 ::Emiljano VELIAJKarton i verdhe min 87 ::Alfred ZEFIKarton i verdhe min 89 ::Eduard TANUSHI


Substitution min 26 ::Hektor IDRIZI <-> Rustem HOXHA Substitution min 53 ::Daniel XHAFAJ <-> Joel Apezteguia HIJUELOS Substitution min 75 ::Ansi NIKA <-> Rijat SHALA Demtim min 24 ::Rustem HOXHAGol min 93 ::Ansi NIKAKarton i kuq min 84 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 27 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 33 ::Rijat SHALADemtim min 24 ::Rustem HOXHAGol min 93 ::Ansi NIKAKarton i kuq min 84 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 27 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 33 ::Rijat SHALADemtim min 24 ::Rustem HOXHAGol min 93 ::Ansi NIKAKarton i kuq min 84 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 27 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 33 ::Rijat SHALADemtim min 24 ::Rustem HOXHAGol min 93 ::Ansi NIKAKarton i kuq min 84 ::Tefik OSMANIKarton i verdhe min 27 ::Bledar HODOKarton i verdhe min 33 ::Rijat SHALA
Teuta
 Eventet
Demtim
  • 24' : Rustem HOXHA ( 1 | Perplase koke me koke me Kehinde )
  Gol
  • 28' : Emiliano CELA ( 1 )
  • 57' : Valdan NIMANI ( 1 )
  • 93' : Ansi NIKA ( 1 )
  Karton i kuq
  • 86' : James ADENIYI ( 1 )
  • 84' : Tefik OSMANI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 38' : Valdan NIMANI ( 1 )
  • 6' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
  • 87' : Alfred ZEFI ( 1 )
  • 89' : Eduard TANUSHI ( 1 )
  • 27' : Bledar HODO ( 1 )
  • 33' : Rijat SHALA ( 1 )