HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Mladen BRKIC

Personal data

Picture of Mladen BRKIC
Nationality:Serbia, Republic of Serbia, Republic of
Name:Mladen BRKIC
Birthday (Age):30. Tetor 1980 (43)
Height:186 cm
Weight:78 kg
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 14LacivsPartizani101--------
Wednesday September 18LushnjavsLaci100--------
Sunday September 22LacivsBylis100--------
Saturday September 28VllazniavsLaci100--1-----
Wednesday October 02LacivsBesa100--------
Sunday October 06SkenderbeuvsLaci100--1-----
Friday October 18LacivsFlamurtari101--------
Saturday October 26TeutavsLaci100--------
Sunday November 24LacivsTirana100--------
Sunday December 08LacivsLushnja1011-------
Saturday December 14BylisvsLaci100--------
Saturday February 01BesavsLaci1011-------
Sunday February 16FlamurtarivsLaci100--------
Saturday February 22LacivsTeuta101--------
Saturday March 15BylisvsLaci100--------
Sunday March 23LacivsVllaznia101--------
Saturday March 29TiranavsLaci100--------
Games total17062-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Laci88-54-2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Laci11----------
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari5413--3-----
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu871-9-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Dinamo65123-1-----
Kupa e Shqiperise 2010-11Dinamo11--1-------
Kategoria Superiore 2009-10Apolonia15141115-9-----
Career Total444041132-17-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14LaciSulmues
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14LaciSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuSulmues
Kategoria Superiore 2010-112010-11DinamoSulmues
Kupa e Shqiperise 2010-112010-11DinamoSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10ApoloniaMesfushor