HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2010-11
 Ekipi - Dinamo [DIN]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Alban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (37)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Nertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (36)11----------
 Lucas Damian MALACARNE  Argentina, Argentine Republic25. Nentor 1988 (35)11----------
 Renato MALOTA  Republika e Shqiperise24. Qershor 1989 (34)11----------
 Milovan MILOVIC  Serbia, Republic of21. Tetor 1980 (43)11----------
 Roland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Igli ALLMUCA  Republika e Shqiperise25. Tetor 1980 (43)11----------
 Asion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (34)1-1---------
 Gabriel Nestor MARTIRENA  Argentina, Argentine Republic22. Janar 1987 (37)11----------
 Jordan OPOKU  Ghana, Republic of08. Tetor 1963 (60)11----------
 Nuredeen ORELESI  Nigeria, Federal Republic of10. Prill 1989 (35)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mladen BRKIC  Serbia, Republic of30. Tetor 1980 (43)11--1-------
 Emiljano VILA  Republika e Shqiperise12. Mars 1988 (36)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-------
 Stafi i Dinamo [Dinamo]

 Funksioni
Artan MERGJYSHI  Republika e Shqiperise06. Maj 1968 (56)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer