HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E shtunë, 26. Tetor 2013 - 15:00 h

TeutaLaci
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 26 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Edvin HOXHA, Skerdi GRECA, Ridiger COKAJ, Gezim KOKA
 
Spektatore: 1.600
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Teuta
Substitution min 60 ::Alfred DELIALLISI <-> Arber CyrbjaSubstitution min 72 ::Vedat MURIQI <-> Bledar MANCAKUSubstitution min 86 ::Erjon MUSTAFAJ <-> Hektor IDRIZIGol min 35 ::Bledar MANCAKUGol min 88 ::Vedat MURIQIKarton i verdhe min 67 ::Ansi NIKAKarton i verdhe min 71 ::Bledar MANCAKU


Substitution min 46 ::Elio SHAZIVARI <-> Eduard TANUSHI Substitution min 87 ::Jetmir NINA <-> Valdan NIMANIGol min 80 ::Emiljano VELIAJKarton i verdhe min 25 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 67 ::Saimir KASTRATIGol min 80 ::Emiljano VELIAJKarton i verdhe min 25 ::Erjon VUCAJKarton i verdhe min 67 ::Saimir KASTRATI
Laci
 Eventet
Gol
  • 35' : Bledar MANCAKU ( 1 )
  • 88' : Vedat MURIQI ( 1 )
  • 80' : Emiljano VELIAJ ( 1 )
Karton i verdhe
  • 67' : Ansi NIKA ( 1 )
  • 71' : Bledar MANCAKU ( 1 )
  • 25' : Erjon VUCAJ ( 1 )
  • 67' : Saimir KASTRATI ( 1 )