HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Ekipi - Apolonia [APO]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Eduart MICOEduart MICO  - (-)1010--------
 Indrit CAKOIndrit CAKO  - (-)1-1-------
 Vilson CAKOVICVilson CAKOVIC  - (-)1919----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Izmir BALAIzmir BALA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1994 (30)413---------
 Hektor IDRIZIHektor IDRIZI  Republika e Shqiperise15. Prill 1989 (35)55-1--1-----
 Ololalde ATANDAOlolalde ATANDA  - (-)2121----6-----
 Klajdi BROSHKAKlajdi BROSHKA  - (-)191541--21----
 Rudin NAKORudin NAKO  - (-)272521--3-----
 Andi PRIFTIAndi PRIFTI  - (-)232124--1-----
 Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise29. Qershor 1986 (38)131211--4-----
 Ervis KAJAErvis KAJA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1987 (36)2323-1--31----
 Sulaimon ADEKUNLESulaimon ADEKUNLE  - (-)161333--3-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --252----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Igli DEKAVELIIgli DEKAVELI  - (-)------------
 Amarildo DIMOAmarildo DIMO  Republika e Shqiperise25. Gusht 1982 (41)1414-12-2-----
 Renato NACIRenato NACI  - (-)6242--------
 Abaz KARAKACIAbaz KARAKACI  - (-)88-51-------
 Julian GERXHOJulian GERXHO  - (-)191729--2-----
 Djordje DJORDJEVICDjordje DJORDJEVIC  - (-)141133--3-----
 Kristi ARAPIKristi ARAPI  - (-)1-1---------
 Dejan ANDONIDejan ANDONI  - (-)3-3---------
 Albi PRIFTIAlbi PRIFTI  - (-)1-1---------
 Taulant HYSENSHAHAJTaulant HYSENSHAHAJ  - (-)201462--5---1-
 Dejan DOSTIDejan DOSTI  Republika e Shqiperise- (-)6422--1-----
 Xhek KONDAKCIUXhek KONDAKCIU  - (-)4-4---------
 Realdo FILIRealdo FILI  - (-)2120174-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-422--1-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Aldo MITRAJAldo MITRAJ  Republika e Shqiperise12. Janar 1987 (37)128451-1-----
 Andi RIBAJAndi RIBAJ  Republika e Shqiperise21. Nentor 1989 (34)1312113----3--
 Bekim ERKOCEVICBekim ERKOCEVIC  Republika e Shqiperise23. Prill 1992 (32)108231-1---1-
 Mikel CANKAMikel CANKA  Republika e Shqiperise18. Shkurt 1987 (37)139411-3-----
 Andi MAHILAJAndi MAHILAJ  - (-)1-1---------
 Myrto UZUNIMyrto UZUNI  - (-)1414-41-1-----
 Marko RAJKOVIVCMarko RAJKOVIVC  - (-)2512132--4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 14-522-32-
 Stafi i Apolonia [Apolonia]

 Funksioni
Elidon DEMIRAJElidon DEMIRAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Marjol MIHOMarjol MIHO  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Artan MERGJYSHIArtan MERGJYSHI  Republika e Shqiperise06. Maj 1968 (56)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer