HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 25 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Rudin NAKO

Personal data

Picture of Rudin NAKO
Name:Rudin NAKO
Jersey Number:6
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia100--------
Saturday, 30/08/2014ApoloniavsPartizani100--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia100--------
Sunday, 14/09/2014ApoloniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 20/09/2014VllazniavsApolonia100--------
Friday, 26/09/2014ApoloniavsKukësi101--------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia100--------
Sunday, 19/10/2014ApoloniavsTeuta010--------
Sunday, 26/10/2014LacivsApolonia100--------
Sunday, 02/11/2014PartizanivsApolonia010--------
Sunday, 09/11/2014ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 29/11/2014ApoloniavsVllaznia100--------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia100--1-----
Saturday, 20/12/2014ApoloniavsLaci100--------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia100--------
Saturday, 31/01/2015ApoloniavsPartizani100--------
Saturday, 14/02/2015ApoloniavsSkenderbeu100--------
Sunday, 22/02/2015VllazniavsApolonia100--1-----
Saturday, 28/02/2015ApoloniavsKukësi100--------
Monday, 16/03/2015LacivsApolonia100--------
Sunday, 22/03/2015ApoloniavsTirana100--------
Saturday, 04/04/2015PartizanivsApolonia100--1-----
Saturday, 18/04/2015SkenderbeuvsApolonia100--------
Saturday, 25/04/2015ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday, 02/05/2015KukësivsApolonia100--------
Saturday, 09/05/2015ApoloniavsElbasani100--------
Sunday, 17/05/2015TeutavsApolonia100--------
Games total2521--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia------------
Kategoria Superiore 2016-17Korabi211---2---1-
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia11--1-1-----
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia131211--3-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia11----------
Kategoria 1 2013-14Apolonia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Apolonia33----21----
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia33-1--------
Career Total2422221-81--1-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17KorabiMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14ApoloniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaMesfushor