HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E diel, 19. Tetor 2014 - 14:00 h

ApoloniaTeuta
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 19 Tetor 2014
Match Time :14:00 h
Match number :4
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Gerard QIRICI, Denis AGARAJ, Klajdi KOLA, Besnard KAIMI
 
Spektatore: 700
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 20' : Abaz KARAKACI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 28' : Ervis KAJA ( 1 )
  • 93' : Vilson CAKOVIC ( 1 )
  • 23' : Rustem HOXHA ( 1 )
  • 93' : Ardit PEPOSHI ( 1 )
  Karton i verdhe-kuq
  • 78' : Ervis KAJA ( 1 )
  • 83' : Rustem HOXHA ( 1 )