HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Julian GERXHO

Personal data

Picture of Julian GERXHO
Name:Julian GERXHO
Jersey Number:10
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia101--------
Saturday, 30/08/2014ApoloniavsPartizani101--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia101--------
Sunday, 14/09/2014ApoloniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 20/09/2014VllazniavsApolonia100--------
Friday, 26/09/2014ApoloniavsKukësi100--1-----
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia010--------
Sunday, 19/10/2014ApoloniavsTeuta100--------
Sunday, 26/10/2014LacivsApolonia100--------
Sunday, 02/11/2014PartizanivsApolonia101--------
Sunday, 09/11/2014ApoloniavsFlamurtari100--------
Saturday, 29/11/2014ApoloniavsVllaznia101--------
Wednesday, 17/12/2014TeutavsApolonia101--------
Saturday, 20/12/2014ApoloniavsLaci101--------
Saturday, 24/01/2015TiranavsApolonia101--------
Saturday, 31/01/2015ApoloniavsPartizani010--------
Sunday, 08/02/2015FlamurtarivsApolonia100--------
Saturday, 14/02/2015ApoloniavsSkenderbeu101--------
Sunday, 22/02/2015VllazniavsApolonia100--1-----
Games total1729--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Apolonia------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Apolonia------------
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni4221--1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Apolonia------------
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia9814--2-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Apolonia11----1-----
Kategoria Superiore 2013-14Bylis66--3-1-11--
Kupa e Shqiperise 2013-14Bylis------------
Kategoria Superiore 2012-13Bylis11--1-1-----
Kupa e Shqiperise 2012-2013Bylis------------
Kategoria Superiore 2011-12Apolonia1111--7-6--1--
Kategoria 1 2010-11Apolonia22--2-------
Career Total34313513-12-12--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15ApoloniaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BylisMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BylisMesfushor
Kupa e Shqiperise 2012-20132012-13BylisMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ApoloniaMesfushor
Kategoria 1 2010-112010-11ApoloniaMesfushor