HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 19 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 5 - E shtunë, 20. Shtator 2014 - 15:00 h

VllazniaApolonia
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 20 Shtator 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Evaldo DYRMISHI, Ergin DODA, Rejdi AVDO, Klajdi KOLA
 
Weather:rainy
Fieldcondition:wet

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
   Eventet
  Penallti
  • 30' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
   Gol
   • 35' : Ndricim SHTUBINA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 55' : Alis BOCI ( 1 )
    • 29' : Vilson CAKOVIC ( 1 )
    • 53' : Dejan DOSTI ( 1 )
    • 60' : Ololalde ATANDA ( 1 )