HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 07 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Abaz KARAKACI

Personal data

Picture of Abaz KARAKACI
Name:Abaz KARAKACI
Jersey Number:8
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014TiranavsApolonia101--------
Saturday, 30/08/2014ApoloniavsPartizani101--------
Wednesday, 10/09/2014FlamurtarivsApolonia101--------
Sunday, 14/09/2014ApoloniavsSkenderbeu101--------
Saturday, 20/09/2014VllazniavsApolonia101--------
Friday, 26/09/2014ApoloniavsKukësi100--------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia100--------
Sunday, 19/10/2014ApoloniavsTeuta1001-------
Games total8051-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Terbuni88--3-2-----
Kategoria Superiore 2014-15Apolonia44-21-------
Kategoria 1 2013-14Butrinti------------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia431---------
Career Total1615124-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16TerbuniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15ApoloniaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMesfushor