HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Enis DJOKOVICEnis DJOKOVIC  - (-)11--------
0Fabjol REXHEPIFabjol REXHEPI  Republika e Shqiperise18. Dhjetor 1991 (32)----------
21Miroslav VUJADINOVICMiroslav VUJADINOVIC  Montenegro, Republic of22. Prill 1983 (41)2525----3---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --3---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Izmir BALAIzmir BALA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1994 (30)211---------
0Ndue MUJECINdue MUJECI  - (-)211-1-------
0Stivi SHABAJStivi SHABAJ  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)422--1------
2Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)2323-13-11--1-1
3Bracan POPOVICBracan POPOVIC  - (-)1515----------
4Ervis KRAJAErvis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (41)1111--1-2-----
15Arsen SYKAJArsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (34)1918111131----
17Sadush DANAJSadush DANAJ  Republika e Shqiperise06. Nentor 1988 (35)743--11-----
19Gordan VUKGordan VUK  - (-)10912--------
25Gavrilo PETROVICGavrilo PETROVIC  - (-)1515--2-5-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 83251-1-1
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Bekim DEMABekim DEMA  Republika e Shqiperise30. Mars 1993 (31)9541--1-----
0Valdan NIMANIValdan NIMANI  Republika e Shqiperise05. Mars 1987 (37)------------
0Admir UJKAJAdmir UJKAJ  - (-)1-1---------
5Edon HASANIEdon HASANI  Republika e Shqiperise09. Janar 1992 (32)743-1-1-----
6Abaz KARAKACIAbaz KARAKACI  - (-)761---------
7Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (31)8441------2-
8Amarildo BELISHAAmarildo BELISHA  Republika e Shqiperise11. Korrik 1981 (43)2222-3--1-1-1-
10Nenad BrnovicNenad Brnovic  - (-)88-1--1-----
11Ari DJEPAXHIAAri DJEPAXHIA  Republika e Shqiperise04. Tetor 1992 (31)514---------
17Amir TAFAAmir TAFA  - (-)9542--2-----
18Arsen HAJDARIArsen HAJDARI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1989 (35)1917214-3-----
20Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (37)13121---2-----
22Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)2424--1-4--1--
25Sergio MorenoSergio Moreno  - (-)55-2--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1434011231
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Sindri GURISindri GURI  Republika e Shqiperise23. Tetor 1993 (30)817---------
0Ivan JABLANIvan JABLAN  - (-)1010-22-------
0Arsid KRUJAArsid KRUJA  Republika e Shqiperise08. Qershor 1993 (31)1-1-1-------
0Paolo MARKOLAJPaolo MARKOLAJ  Republika e Shqiperise31. Tetor 1993 (30)4-4---------
9Jurgen GJINIJurgen GJINI  Republika e Shqiperise- (-)117413-1-----
9Vioresin SINANIVioresin SINANI  Republika e Shqiperise04. Nentor 1977 (46)312---------
10Xhevahir SUKAJXhevahir SUKAJ  Republika e Shqiperise05. Tetor 1987 (36)99--11-2--1--
14Armando VAJUSHIArmando VAJUSHI  Republika e Shqiperise03. Dhjetor 1991 (32)1212--511-----
23Bekim ERKOCEVICBekim ERKOCEVIC  Republika e Shqiperise23. Prill 1992 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3644411331
 Stafi i Vllaznia [Vllaznia]

 Funksioni
Mirel JOSAMirel JOSA  Republika e Shqiperise01. Qershor 1963 (61)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer