HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Arsen SYKAJ

Personal data

Picture of Arsen SYKAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arsen SYKAJ
Birthday (Age):11. Prill 1990 (34)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday September 10VllazniavsLaci100--------
Friday September 16KamzavsVllaznia100--------
Sunday September 25VllazniavsTeuta100--------
Sunday October 02KastriotivsVllaznia100--1-----
Saturday October 15VllazniavsTirana100--------
Saturday October 22FlamurtarivsVllaznia100-1------
Saturday November 05VllazniavsBylis100--------
Saturday November 19ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday November 26VllazniavsSkenderbeu100--------
Monday December 05TomorivsVllaznia100--------
Friday December 23ShkumbinivsVllaznia100--------
Friday February 10LacivsVllaznia100--------
Monday March 26TiranavsVllaznia010--------
Saturday March 31VllazniavsFlamurtari100--------
Friday April 06PogradecivsVllaznia100--1-----
Saturday April 21VllazniavsApolonia100--11----
Sunday April 29VllazniavsTomori100--------
Saturday May 05DinamovsVllaznia1011-------
Saturday May 12VllazniavsShkumbini100--------
Games total18111131----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta11----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia1616-1--5-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1212-1--1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti66--1-------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia99--1131----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia111011--7-----
U-21 InternationalsShqiperia U-2122----21----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia826---1-----
Career Total66597321202----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes