HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 05 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 20 - E premte, 06. Prill 2012 - 17:00 h

PogradeciVllaznia
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 06 Prill 2012
Match Time :17:00 h
 
Playground :Stadiumi "Gjergj Kyçyku" - Pogradec
Match referee(s):Klodian VARGU, Edvin HOXHA, Blerim ZIRI
 
Spektatore: 1.500
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Autogol
  • 56' : Amarildo BELISHA ( 1 )
  Penallti
  • 22' : Jorgo CIPI ( 1 )
   Gol
    • 65' : Arsen HAJDARI ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 23' : Jorgo CIPI ( 1 )
    • 56' : Mensur IDRIZI ( 1 )
    • 83' : Edi CAJKU ( 1 )
    • 2' : Ervis KRAJA ( 1 )
    • 58' : Bekim DEMA ( 1 )
    • 93' : Arsen SYKAJ ( 1 )