HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Kreshnik KLLOGJERI

Personal data

Picture of Kreshnik KLLOGJERI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Kreshnik KLLOGJERI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Monday September 12KastriotivsPogradeci100--------
Saturday September 17PogradecivsTomori100--------
Sunday September 25TiranavsPogradeci100--------
Saturday October 01PogradecivsDinamo100--------
Saturday October 15FlamurtarivsPogradeci100--------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini100--------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci100--------
Friday November 04PogradecivsLaci100--------
Saturday November 19BylisvsPogradeci100--------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci100--1-----
Saturday December 17PogradecivsTeuta100--------
Wednesday February 08SkenderbeuvsPogradeci100--------
Monday March 05TomorivsPogradeci100--------
Sunday March 11PogradecivsTirana100--1-----
Sunday March 18DinamovsPogradeci100--------
Sunday March 25PogradecivsFlamurtari100--------
Friday April 06PogradecivsVllaznia101--------
Sunday April 29PogradecivsApolonia101--------
Saturday May 05TeutavsPogradeci1001-------
Saturday May 12PogradecivsSkenderbeu100--------
Games total20021-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Pogradeci------------
Kategoria 1 2013-14Pogradeci------------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci1010-21-2-----
Kategoria 1 2009-10Pogradeci44-1--1-----
Career Total1414-31-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2013-142013-14PogradeciMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMbrojtes
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciMbrojtes