HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 04. Dhjetor 2011 - 14:35 h

ApoloniaPogradeci
23

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 04 Dhjetor 2011
Match Time :14:35 h
 
Playground :Stadiumi "Loni Papuçiu" - Fier
Match referee(s):Proletar PUTO, Elvis PEZA, Kreshnik HAKRAMA, Gazmend BIMI
 
Spektatore: 2.100
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Penallti
  • 93' : Saimir JAHAJ ( 1 )
  Gol
  • 69' : Konstandin NDONI ( 1 )
  • 95' : Julian GERXHO ( 1 )
  • 6' : Nexhat DRAZHANIN ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 49' : Ledian MUCAJ ( 1 | )
  • 79' : Charles OFOYEN ( 1 | )
  • 91' : Kristaq JOVANI ( 1 )
  • 20' : Klejdi LARTI ( 1 | )
  • 49' : Andi CELA ( 1 )
  • 6' : Nexhat DRAZHANIN ( 1 | Festim i golit )
  • 70' : Edi CAJKU ( 1 | )
  • 74' : Kreshnik KLLOGJERI ( 1 | )
  Karton i verdhe-kuq
   • 58' : Andi CELA ( 1 | Goditje e parregullt ndaj Da Silva )