HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Ilce PETROVSKI

Personal data

Picture of Ilce PETROVSKI
Name:Ilce PETROVSKI
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday October 15FlamurtarivsPogradeci100------
Saturday October 22PogradecivsShkumbini100------
Saturday October 29VllazniavsPogradeci100------
Friday November 04PogradecivsLaci100------
Saturday November 19BylisvsPogradeci100------
Sunday December 04ApoloniavsPogradeci100------
Monday March 05TomorivsPogradeci100------
Sunday March 11PogradecivsTirana100------
Sunday March 18DinamovsPogradeci100------
Sunday March 25PogradecivsFlamurtari010------
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci100------
Friday April 06PogradecivsVllaznia100------
Wednesday April 25KamzavsPogradeci100------
Sunday April 29PogradecivsApolonia100------
Saturday May 05TeutavsPogradeci100------
Saturday May 12PogradecivsSkenderbeu100------
Games total1510------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria Superiore 2013-14Kastrioti----------
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci761-------
Career Total761-------

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14KastriotiPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciPortier