HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Kastrioti [KAS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Princ CALIPrinc CALI  - (-)3211------
 Mladen KUKRIKAMladen KUKRIKA  - (-)4311------
 Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (44)1313----1---
 Angel Javier PINDADOAngel Javier PINDADO  - (-)33--------
 Ilce PETROVSKIIlce PETROVSKI  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alechenwu ABRAHAMAlechenwu ABRAHAM  Nigeria, Federal Republic of26. Mars 1986 (38)1313-11-2-----
 Fatmir CACAFatmir CACA  Republika e Shqiperise28. Maj 1985 (38)1818----5--1--
 Arian SHETAArian SHETA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1981 (43)1717-11-4-----
 Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise31. Maj 1982 (41)1414-1--------
 Elton DOKUElton DOKU  Republika e Shqiperise01. Tetor 1986 (37)1715222-----1-
 Denis Da SILVADenis Da SILVA  Brazil, Federative Republic of03. Shtator 1986 (37)761-1-1-----
 Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise29. Qershor 1986 (37)22----2-----
 Rigers HOXHARigers HOXHA  Republika e Shqiperise03. Shtator 1985 (38)10821--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 5-16--11-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Davor BRATICDavor BRATIC  Croatia, Republic of01. Maj 1987 (37)44--1-2-----
 Sermiran CELASermiran CELA  Republika e Shqiperise01. Janar 1989 (35)4311--------
 Spartak ELMAZISpartak ELMAZI  - (-)5141--2-----
 Gentian MANUKAGentian MANUKA  Republika e Shqiperise02. Gusht 1991 (32)52311-2-----
 Jetmir SEFAJetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)1613331-2--2--
 Asion DAJAAsion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (34)1717----5---1-
 Artan KARAPICIArtan KARAPICI  Republika e Shqiperise19. Prill 1980 (44)161155--2-----
 Elton MUCOLLARIElton MUCOLLARI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1980 (43)141134--1-----
 Guido TEPSHIGuido TEPSHI  Republika e Shqiperise08. Prill 1991 (33)826--11-----
 Nertil FERRAJNertil FERRAJ  Republika e Shqiperise11. Shtator 1987 (36)1913634-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 12137--32-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Cate' FONSECACate' FONSECA  - (-)6512--------
 Enco MALINDIEnco MALINDI  Republika e Shqiperise15. Janar 1988 (36)129364-2-----
 Lazar POPOVICLazar POPOVIC  - (-)66--2-------
 Stivi SHABAJStivi SHABAJ  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (31)1-1---1-----
 Eleandro PEMAEleandro PEMA  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)11----------
 Erald TURDIUErald TURDIU  Republika e Shqiperise15. Korrik 1984 (39)1914541-4--2-1
 Orjand ABAZAJOrjand ABAZAJ  Republika e Shqiperise17. Janar 1985 (39)6332--1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 19145--521
 Stafi i Kastrioti [Kastrioti]

 Funksioni
Ramazan NDREURamazan NDREU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Kristaq MILEKristaq MILE  Republika e Shqiperise30. Nentor 1957 (66)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Nevil DEDENevil DEDE  Republika e Shqiperise10. Janar 1975 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer