HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Kronika e ndeshjes: Java 17 - E diel, 18. Mars 2012 - 18:00 h

DinamoPogradeci
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 18 Mars 2012
Match Time :18:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Edvin HOXHA, Laver ALLA, Gezim KOKA, Melis DERVISHI
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
   Eventet
  Gol
  • 49' : Mariglen KAPAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 86' : Mishel BILBASHI ( 1 )
   • 90-3' : Bekim KULI ( 1 )
   • 21' : Eduard TANUSHI ( 1 )
   • 26' : Edi CAJKU ( 1 )
   • 37' : Jorgo CIPI ( 1 )
   Karton i verdhe-kuq
    • 48' : Edi CAJKU ( 1 )

    Lajmet e Fundit

     Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit