HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Mariglen KAPAJ

Personal data

Picture of Mariglen KAPAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mariglen KAPAJ
Birthday (Age):16. Korrik 1979 (44)
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 11ApoloniavsDinamo100--------
Sunday October 30DinamovsKamza010--------
Sunday November 06TeutavsDinamo010--------
Friday November 18DinamovsKastrioti100--------
Saturday November 26TiranavsDinamo100--------
Monday December 05DinamovsFlamurtari100--------
Saturday December 17VllazniavsDinamo100--1-----
Sunday March 18DinamovsPogradeci1001-------
Saturday March 24ShkumbinivsDinamo100--1-----
Sunday April 01DinamovsLaci100--------
Monday April 09KamzavsDinamo100--------
Saturday April 14DinamovsTeuta100--------
Saturday April 21KastriotivsDinamo100--1-----
Wednesday April 25DinamovsTirana100--------
Sunday April 29FlamurtarivsDinamo100--------
Games total13201-3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo761-1-3-----
Kategoria 1 2010-11Kamza22--1-------
Kategoria 1 2009-10Partizani44-21-1-----
Career Total1312123-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniPLAYERS