HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Mariglen KAPAJ

Personal data

Picture of Mariglen KAPAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mariglen KAPAJ
Birthday (Age):16. Korrik 1979 (44)
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29KamzavsAda100--------
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100--------
Monday September 14PogradecivsKamza100--------
Saturday September 19KamzavsLushnja100--------
Saturday September 26ElbasanivsKamza100--------
Saturday October 03KamzavsMemaliaj100--------
Saturday October 17PartizanivsKamza100--------
Saturday October 24KamzavsGramshi100--------
Saturday October 31BurrelivsKamza100--------
Saturday November 07KamzavsBilisht Sport100--------
Saturday November 21SkraparivsKamza100--------
Saturday December 05BylisvsKamza100--------
Saturday February 13SopotivsPartizani100--------
Saturday February 20PartizanivsAda1011-------
Saturday February 27BeselidhjavsPartizani100--------
Monday March 08PartizanivsLuftetari101--------
Saturday March 20KamzavsPartizani100--------
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci100--1-----
Games total18021-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo761-1-3-----
Kategoria 1 2010-11Kamza22--1-------
Kategoria 1 2009-10Partizani44-21-1-----
Career Total1312123-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoMbrojtes
Kategoria 1 2010-112010-11KamzaSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniPLAYERS