HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2010-11
 Ekipi - Kamza [KMZ]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Arjon MUSTAFA  Republika e Shqiperise29. Janar 1980 (44)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alfred ALLAMANI  Republika e Shqiperise22. Mars 1983 (41)22-1--1-----
 Okelian BAZE  Republika e Shqiperise24. Prill 1991 (33)------------
 Serxhjo CEKA  Republika e Shqiperise01. Mars 1990 (34)3-3---------
 Ervin KRYEMADHI  Republika e Shqiperise08. Gusht 1983 (40)3-3-1-1-----
 Arben LIKMETA  - (-)44--1-------
 Laert NDONI  Republika e Shqiperise11. Prill 1986 (38)1-1---------
 Skerdi PASHA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Xhenald RADA  Republika e Shqiperise09. Maj 1983 (41)22-1--1-----
 Enri TAFAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (35)44----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-3-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Besmir ARIFAJ  Republika e Shqiperise06. Maj 1985 (39)44-11-------
 Albion BLLOKU  Republika e Shqiperise29. Korrik 1983 (40)22-1--------
 Edmond CEREPI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1984 (40)------------
 Klevis DALIPI  Republika e Shqiperise13. Mars 1976 (48)44--3-------
 Sokol ISHKA  Republika e Shqiperise14. Korrik 1979 (45)44----------
 Ermal KENGA  Republika e Shqiperise27. Qershor 1990 (34)------------
 Julian MALO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1985 (39)321---1-----
 Hasan MYRTA  Republika e Shqiperise15. Gusht 1986 (37)------------
 Endri RENXHA (1027)  - (-)------------
 Fatjon TAFAJ  Republika e Shqiperise19. Mars 1982 (42)44----------
 Marsel ZHILLA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 6-4-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Arber CAPO  - (-)22----------
 Erald DELIALLISI  Republika e Shqiperise12. Mars 1982 (42)22----------
 Mariglen KAPAJ  Republika e Shqiperise16. Korrik 1979 (45)44--1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-4-----