HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 21 Shkurt 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 23 - E martë, 30. Mars 2010 - 03:00 h

PartizaniPogradeci
42

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E martë, 30 Mars 2010
Match Time :03:00 h
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

 Eventet
Gol
 • 13' : Rezart MAHO ( 1 )
 • 20' : Sokol ISHKA ( 1 )
 • 28' : Rezart MAHO ( 1 )
 • 64' : Erjon RIZVANOLLI ( 1 )
 • 11' : Enkelejd PENGU ( 1 )
 • 89' : Elham GALICA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 66' : Artan KARAPICI ( 1 )
 • 68' : Ardjan BEQIRI ( 1 )
 • 80' : Mariglen KAPAJ ( 1 )
 • 15' : Spartak ELMAZI ( 1 )
 • 20' : Mario BYTYCI ( 1 )
 • 24' : Nexhat DRAZHANIN ( 1 )
 • 69' : Elham GALICA ( 1 )

Lajmet e Fundit

  Lajmet me te lexuara

   Komentet e fundit