HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Mario BYTYCI

Personal data

Picture of Mario BYTYCI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Mario BYTYCI
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29PogradecivsTurbina100--------
Tuesday September 01LuftetarivsPogradeci100--------
Monday September 14PogradecivsKamza100--------
Sunday September 20PogradecivsElbasani100--------
Saturday September 26LushnjavsPogradeci100--1-----
Monday October 05PogradecivsGramshi100--------
Saturday October 17BurrelivsPogradeci100--------
Monday October 26PogradecivsPartizani100--------
Saturday October 31MemaliajvsPogradeci100--1-----
Monday November 09PogradecivsSkrapari100--------
Saturday November 21SopotivsPogradeci101--------
Sunday November 29PogradecivsBilisht Sport100-11-----
Saturday December 19AdavsPogradeci100--------
Saturday January 30TurbinavsPogradeci100--1-----
Thursday February 11PogradecivsLuftetari100--------
Sunday February 14KamzavsPogradeci100--------
Saturday February 20ElbasanivsPogradeci1001-------
Wednesday March 03PogradecivsLushnja100--------
Saturday March 06GramshivsPogradeci100--------
Sunday March 21PogradecivsBurreli100--------
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci100--1-----
Games total2101115-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Pogradeci------------
Kupa e Shqiperise 2015-16Pogradeci11----------
Kategoria 1 2014-15Mamurras------------
Kategoria 1 2013-14Butrinti------------
Kategoria Superiore 2011-12Kamza------------
Kategoria 1 2010-11Pogradeci11----------
Kategoria 1 2009-10Pogradeci1010--115-----
Career Total1212--115-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PogradeciPortier
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PogradeciPortier
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PogradeciPortier
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PogradeciPortier
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PogradeciPortier
Kategoria 1 2014-152014-15MamurrasPortier
Kategoria 1 2013-142013-14ButrintiPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12KamzaPortier
Kategoria 1 2010-112010-11PogradeciSulmues
Kategoria 1 2009-102009-10PogradeciPortier