HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Rezart MAHO

Personal data

Picture of Rezart MAHO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Rezart MAHO
Birthday (Age):08. Shkurt 1984 (40)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday February 06PartizanivsBylis010--------
Saturday February 13SopotivsPartizani1012-------
Saturday February 20PartizanivsAda101--------
Monday March 08PartizanivsLuftetari101--------
Saturday March 20KamzavsPartizani101--------
Tuesday March 30PartizanivsPogradeci1012-------
Games total5154-------


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2014-15Kamza------------
Kategoria 1 2013-14Kamza-----1---1--
Kategoria Superiore 2011-12Dinamo------------
Kategoria 1 2010-11Beselidhja11--1-------
Kategoria Superiore 2009-10Laci211---1-----
Kategoria 1 2009-10Partizani43136-------
Career Total7523711--1--

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaSulmues
Kategoria 1 2013-142013-14KamzaSulmues
Kategoria Superiore 2011-122011-12DinamoSulmues
Kategoria 1 2010-112010-11BeselidhjaMesfushor
Kategoria Superiore 2009-102009-10LaciMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniMesfushor