HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Kamza [KMZ]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Olsen HOXHAOlsen HOXHA  - (-)----------
 Geri LIKAGeri LIKA  - (-)----------
 Xhuliano RAMAXhuliano RAMA  - (-)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ardit BEQIRIArdit BEQIRI  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1979 (45)------------
 Erjon BRAHIMAJErjon BRAHIMAJ  - (-)------------
 Rigers CULLHAJRigers CULLHAJ  - (-)------------
 Alvi GJONAJAlvi GJONAJ  - (-)------------
 Arlind HASAArlind HASA  - (-)------------
 Indrit HITHIIndrit HITHI  Republika e Shqiperise05. Shkurt 1990 (34)------------
 Kristjan LICAJKristjan LICAJ  - (-)------------
 Alban MUCAAlban MUCA  Republika e Shqiperise18. Prill 1984 (40)------------
 Qamil MURRIZIQamil MURRIZI  - (-)------------
 Françesko NJEBZAFrançesko NJEBZA  - (-)------------
 Fatjon SALLATAFatjon SALLATA  - (-)------------
 Lorenc SHARKOLorenc SHARKO  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Emiljano ARAPIEmiljano ARAPI  - (-)------------
 Aldo DERVISHIAldo DERVISHI  - (-)------------
 Melis DOKUMelis DOKU  - (-)----1-------
 Sajmir GJOKEJASajmir GJOKEJA  Republika e Shqiperise30. Mars 1985 (39)------------
 Ervis ISMOLLIErvis ISMOLLI  - (-)------------
 Grandi KETAGrandi KETA  - (-)------------
 Andi KOCIAndi KOCI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Aritotel KOLECIAritotel KOLECI  - (-)------------
 Andi LIKAAndi LIKA  - (-)------------
 Erald PUSTINAErald PUSTINA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Renato SULARenato SULA  Republika e Shqiperise06. Korrik 1986 (38)-----------1
 Orijon XHEMALAJOrijon XHEMALAJ  Republika e Shqiperise06. Korrik 1989 (35)------------
 Edison XHIXHAEdison XHIXHA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1------1
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Albion BLLOKUAlbion BLLOKU  Republika e Shqiperise29. Korrik 1983 (40)----1-------
 Ulikson CARAUlikson CARA  - (-)------------
 Amarildo HYSENBELLIUAmarildo HYSENBELLIU  - (-)------------
 Ermal KENGAErmal KENGA  Republika e Shqiperise27. Qershor 1990 (34)------------
 Rezart MAHORezart MAHO  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1984 (40)-----1---1--
 Xhuljo MEHMETIXhuljo MEHMETI  - (-)------------
 Joseph OLATUNIJoseph OLATUNI  - (-)------------
 Ilir PETROIlir PETRO  - (-)------------
 Arbnor SEFIUArbnor SEFIU  - (-)------------