HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 22 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2009-10
 Ekipi - Laci [LAC]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Ervin LLANIErvin LLANI  Republika e Shqiperise24. Prill 1983 (41)3333----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fisnik Pëllumb BLLACAFisnik Pëllumb BLLACA  Republika e Shqiperise13. Shkurt 1985 (39)3-3---------
0Julian BRAHJAJulian BRAHJA  Republika e Shqiperise06. Dhjetor 1980 (43)3030--515-----
0Emiliano CELAEmiliano CELA  Republika e Shqiperise21. Korrik 1985 (39)302822--5-----
0Ervis KAJAErvis KAJA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1987 (36)3232-22-4-----
0Saimir KASTRATISaimir KASTRATI  Republika e Shqiperise07. Mars 1983 (41)30201011-3-----
0Valdan NIMANIValdan NIMANI  Republika e Shqiperise05. Mars 1987 (37)2929-24-3-----
0Armand PASHAArmand PASHA  Republika e Shqiperise17. Janar 1991 (33)11----------
0Erjon VUCAJErjon VUCAJ  Republika e Shqiperise25. Dhjetor 1990 (33)2013711-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13124-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Besnik BURAKUBesnik BURAKU  Republika e Shqiperise13. Janar 1988 (36)1-1---------
0Flogert HIMOFlogert HIMO  Republika e Shqiperise29. Janar 1989 (35)1-1---------
0Rezart MAHORezart MAHO  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1984 (40)514---1-----
0Bledar MARASHIBledar MARASHI  Republika e Shqiperise03. Tetor 1990 (33)10462--1-----
0Denis MUSTAFARAJDenis MUSTAFARAJ  Republika e Shqiperise02. Prill 1985 (39)313015--51----
0Arlind NORAArlind NORA  Republika e Shqiperise04. Korrik 1986 (38)30291713-6-----
0Kastriot RAMAKastriot RAMA  Republika e Shqiperise18. Gusht 1970 (53)------------
0Elio SHAZIVARIElio SHAZIVARI  Republika e Shqiperise14. Prill 1984 (40)292185--4-----
0Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (36)312---------
0Eduart TANUSHAJEduart TANUSHAJ  Republika e Shqiperise20. Qershor 1983 (41)117451-1-----
0Emiljano VELIAJEmiljano VELIAJ  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1985 (39)3232-23-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 301441----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Kelvin JUSHIKelvin JUSHI  Republika e Shqiperise18. Prill 1989 (35)156911-------
0Julian MALOJulian MALO  Republika e Shqiperise02. Shkurt 1985 (39)1064-2-31----
0Tauland SEFGJINITauland SEFGJINI  Republika e Shqiperise21. Korrik 1986 (38)229132--41----
0Renato SULARenato SULA  Republika e Shqiperise06. Korrik 1986 (38)725---------
0Sajmir XHETANISajmir XHETANI  Republika e Shqiperise28. Qershor 1974 (50)3-3---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 331513----