HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 16 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2013-14
 Ekipi - Pogradeci [POG]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Megian ADEMAJMegian ADEMAJ  - (-)----------
 Nikolin BELLONikolin BELLO  - (-)----------
 Festim MIRAKAFestim MIRAKA  Republika e Shqiperise31. Dhjetor 1987 (36)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Valsi BINISHIValsi BINISHI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Franci BUFASIFranci BUFASI  Republika e Shqiperise- (-)--------1---
 Kristi BULECIKristi BULECI  - (-)------------
 Stefi CALEStefi CALE  Republika e Shqiperise28. Korrik 1992 (31)------------
 Kopi CEREPIKopi CEREPI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Leonard HAMOLLILeonard HAMOLLI  - (-)------------
 Astrit HYSENLLARIAstrit HYSENLLARI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Kreshnik KLLOGJERIKreshnik KLLOGJERI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Miklovan PEREMiklovan PERE  - (-)----1-------
 Armir PURAArmir PURA  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1---1---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Kevi BERBERIKevi BERBERI  - (-)------------
 Griseld CEKICIGriseld CEKICI  Republika e Shqiperise14. Qershor 1994 (30)------------
 Andi CELAAndi CELA  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Saimir JAHAJSaimir JAHAJ  Republika e Shqiperise- (-)---------1--
 Kledi LARAKUKledi LARAKU  - (-)------------
 Xhulio LICKOLLARIXhulio LICKOLLARI  - (-)------------
 Hermes SHKULAKUHermes SHKULAKU  - (-)------------
 ILDIAN SHYTIILDIAN SHYTI  - (-)-----1------
 Kristi TURSHINKAKristi TURSHINKA  Republika e Shqiperise12. Korrik 1989 (35)------------
 Paolo ZEGULLAJPaolo ZEGULLAJ  - (-)------------
 Vangjel ZGUROVangjel ZGURO  - (-)----1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 21--11--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Euklid BEQIRIEuklid BEQIRI  - (-)------------
 Albi CEKICIAlbi CEKICI  Republika e Shqiperise- (-)----1-------
 Kristi LACKAKristi LACKA  - (-)----1-------
 Fabjan MULLAJFabjan MULLAJ  - (-)------------
 Enkelejd PENGUEnkelejd PENGU  Republika e Shqiperise- (-)----1-------
 Eldjon TOPLLARIEldjon TOPLLARI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 51--11--
 Stafi i Pogradeci [Pogradeci]

 Funksioni
Ardian ABAZAJArdian ABAZAJ  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer