HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 21 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12

Player Information - Mensur IDRIZI

Personal data

Picture of Mensur IDRIZI
Nationality:Macedonia, the former Yugoslav Macedonia, the former Yugoslav
Name:Mensur IDRIZI
Birthday (Age):03. Gusht 1983 (40)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Wednesday February 08SkenderbeuvsPogradeci101--------
Monday March 05TomorivsPogradeci100--------
Sunday March 11PogradecivsTirana101--2-----
Sunday March 25PogradecivsFlamurtari100--------
Monday April 02ShkumbinivsPogradeci100--------
Friday April 06PogradecivsVllaznia101--1-----
Sunday April 29PogradecivsApolonia100--------
Saturday May 05TeutavsPogradeci100--------
Saturday May 12PogradecivsSkenderbeu100--------
Games total903--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2011-12Pogradeci55-2--3-----
Kategoria Superiore 2010-11Elbasani88-1--4-----
Kategoria Superiore 2010-11Skenderbeu10281--2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10FERIZAJ------------
Career Total231584--9-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2011-122011-12PogradeciMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11ElbasaniMesfushor
Kategoria Superiore 2010-112010-11SkenderbeuMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10FERIZAJPLAYERS