HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 04 Dhjetor 2021
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Ervin HALLUNAJErvin HALLUNAJ  - (-)----------
 Zamir VJERDHAZamir VJERDHA  Republika e Shqiperise09. Mars 1997 (24)1-1-------
 Erind SELIMAJErind SELIMAJ  Republika e Shqiperise22. Maj 1989 (32)22---1----
 Miroslav VUJADINOVICMiroslav VUJADINOVIC  Montenegro, Republic of22. Prill 1983 (38)2828----3---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -13---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (29)211---------
 Ervin REXHAErvin REXHA  Republika e Shqiperise01. Nentor 1991 (30)1-1---------
 Nikola VUKCEVICNikola VUKCEVIC  - (-)1313--1-21----
 Blazo RAJOVICBlazo RAJOVIC  Montenegro, Republic of26. Mars 1986 (35)66-1--2-----
 Alis BOCIAlis BOCI  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1991 (30)232213-15-----
 Ervis KRAJAErvis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (38)141132--3-----
 Arsen SYKAJArsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (31)272523--1-----
 Elvin BEQIRIElvin BEQIRI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1980 (41)2222-21-4---1-
 Klodian SEMINAKlodian SEMINA  Republika e Shqiperise19. Janar 1989 (32)1111-21-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 32211--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (32)211834--4-----
 Milan NIKOLICMilan NIKOLIC  - (-)8532--1-----
 Stivi SHABAJStivi SHABAJ  Republika e Shqiperise19. Dhjetor 1992 (28)1-1---1-----
 Mateo ZEFIMateo ZEFI  - (-)211---------
 Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (34)2825373-5-----
 Bekim DEMABekim DEMA  Republika e Shqiperise30. Mars 1993 (28)10281--1-----
 Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (29)201287--3---1-
 Amarildo BELISHAAmarildo BELISHA  Republika e Shqiperise11. Korrik 1981 (40)252149--41----
 Ndricim SHTUBINANdricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (34)28262137-2-----
 Arsen HAJDARIArsen HAJDARI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1989 (32)2928174-1-----
 Behar RAMADANIBehar RAMADANI  Republika e Shqiperise06. Prill 1990 (31)2111--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 172432--2-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Tomislav BUSICTomislav BUSIC  - (-)28271412-5--21-
 Stivi VECAJStivi VECAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1994 (27)3-3---------
 Arsid KRUJAArsid KRUJA  Republika e Shqiperise08. Qershor 1993 (28)3022837-2-----
 Jurgen GJINIJurgen GJINI  Republika e Shqiperise- (-)918---------
 Arenc DIBRAArenc DIBRA  Republika e Shqiperise11. Maj 1990 (31)13112---1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 362512-23-
 Stafi i Vllaznia [Vllaznia]

 Funksioni
Agim CANAJAgim CANAJ  Republika e Shqiperise14. Korrik 1962 (59)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Dervish HAXHIOSMANOVICDervish HAXHIOSMANOVIC  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Samuel NIKASamuel NIKA  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer
Avenir DANIAvenir DANI  Republika e Shqiperise- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Zv/Tranjer