HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Nikola VUKCEVIC

Personal data

Picture of Nikola VUKCEVIC
Name:Nikola VUKCEVIC
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday February 02SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday February 08VllazniavsTeuta100--------
Saturday February 15KastriotivsVllaznia100--------
Sunday February 23VllazniavsPartizani1001-------
Sunday March 02BylisvsVllaznia100--------
Saturday March 08VllazniavsBesa100--------
Sunday March 16VllazniavsPartizani100--------
Sunday March 30VllazniavsSkenderbeu100--------
Sunday April 06LushnjavsVllaznia100--------
Saturday April 19KastriotivsVllaznia100--------
Saturday April 26TiranavsVllaznia100--1-----
Wednesday April 30VllazniavsFlamurtari100--------
Sunday May 04BesavsVllaznia100--11----
Games total13001-21----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia66--1-21----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11----------
Career Total77--1-21----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMbrojtes