HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 22 - E shtunë, 08. Mars 2014 - 15:00 h

VllazniaBesa
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 08 Mars 2014
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Lorenc JEMINI, Nertil BREGASI, Emiliano BICAKU, Blerim ZIRI
 
Spektatore: 4.000
Weather:windy
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Vllaznia
Substitution min 51 ::Arsid KRUJA <-> Milan NIKOLICSubstitution min 68 ::Arenc DIBRA <-> Ndricim SHTUBINASubstitution min 88 ::Stivi VECAJ <-> Amarildo BELISHAKarton i verdhe min 76 ::Ervis KRAJA


Substitution min 85 ::Bledar MANCAKU <-> Argjend MUSTAFA Substitution min 94 ::Skerdian PERJA <-> Fisnik RAMADANIKarton i verdhe min 40 ::Fisnik RAMADANIKarton i verdhe min 70 ::Ledian MUCAJ
Besa
 Eventet
Karton i verdhe
  • 76' : Ervis KRAJA ( 1 )
  • 40' : Fisnik RAMADANI ( 1 )
  • 70' : Ledian MUCAJ ( 1 )