HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Argjend MUSTAFA

Personal data

Picture of Argjend MUSTAFA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Argjend MUSTAFA
Birthday (Age):30. Gusht 1992 (31)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday October 05BesavsFlamurtari101--------
Sunday October 20KukësivsBesa100--------
Sunday November 10BesavsVllaznia010--------
Saturday November 23BesavsSkenderbeu100--------
Saturday November 30TeutavsBesa101--1-----
Sunday December 08BesavsKastrioti101--------
Sunday December 15PartizanivsBesa100--------
Saturday February 01BesavsLaci010--------
Saturday February 08FlamurtarivsBesa101--------
Sunday February 23TiranavsBesa010--------
Saturday March 01BesavsLushnja100--------
Saturday March 08VllazniavsBesa101--------
Saturday April 12BesavsLaci100--1-----
Saturday April 26BesavsLushnja010--------
Sunday May 04BesavsVllaznia010--------
Games total1055--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Laci------------
Kategoria Superiore 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Laci------------
Kategoria Superiore 2016-17Laci11-1--------
Kategoria Superiore 2016-17Skenderbeu211-------1-
Kupa e Shqiperise 2016-17Laci------------
Kategoria Superiore 2015-16Laci1211133-21--1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Laci11-1--1---1-
Kategoria Superiore 2014-15Partizani3211--------
Kategoria Superiore 2014-15Laci945---------
Kupa e Shqiperise 2014-15Laci22-1--------
Kategoria Superiore 2013-14Besa95421-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14TREPCA------------
Kategoria Superiore 2012-13Besa5412--------
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA22-2--1-----
Career Total463313134-61--3-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15LaciMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14TREPCAMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS