HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 19 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14
 Ekipi - TREPCA


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
1Arben BEQIRIArben BEQIRI  Republika e Kosoves02. Qershor 1988 (36)33--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
3Amir PRISHTINAAmir PRISHTINA  - (-)1-1---2-----
4Din VOCADin VOCA  Republika e Kosoves22. Janar 1991 (33)431---------
5Edmond TURKUEdmond TURKU  Republika e Kosoves- (-)22---12-----
6Arben ZHJEQIArben ZHJEQI  Republika e Kosoves22. Janar 1983 (41)33----1-----
19Visar SHKUPOLLIVisar SHKUPOLLI  Republika e Kosoves04. Maj 1985 (39)33--1-2-----
21Leonard PLLANALeonard PLLANA  - (-)2-2---------
30Mehmet IBRAHIMIMehmet IBRAHIMI  Republika e Kosoves01. Qershor 1985 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 117-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
7Florent SEJDIUFlorent SEJDIU  Republika e Kosoves26. Janar 1990 (34)33--2-1-----
8Veton SHABANIVeton SHABANI  Republika e Kosoves- (-)33--1-------
9Daut MAXHUNIDaut MAXHUNI  Republika e Kosoves- (-)33--3-------
10Emin BALICIEmin BALICI  Bosnia and Herzegovina02. Qershor 1983 (41)33----1-----
13Argjend MUSTAFAArgjend MUSTAFA  Republika e Kosoves30. Gusht 1992 (31)------------
14Shpëtim FETAHUShpëtim FETAHU  Republika e Kosoves01. Korrik 1982 (41)11----12----
15Kujtim KUTLLOVCIKujtim KUTLLOVCI  Republika e Kosoves- (-)33----------
17Ilmi ALIUIlmi ALIU  - (-)1-1---1-----
18Bujar RAMABujar RAMA  Republika e Kosoves31. Dhjetor 1991 (32)211---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 71112----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Agron SHABANIAgron SHABANI  - (-)----1-------
11Blerand KURTISHIBlerand KURTISHI  Republika e Kosoves- (-)22--2-------
16Berat HAMITIBerat HAMITI  Republika e Kosoves- (-)1-1---------
22Shkëlqim SYLAShkëlqim SYLA  Republika e Kosoves09. Prill 1990 (34)1-1---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 101112----
 Stafi i TREPCA

 Funksioni
Rafaet PREKAZIRafaet PREKAZI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Sheremet ISUFISheremet ISUFI  Republika e Kosoves13. Maj 1976 (48)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Gëzim KACANIKUGëzim KACANIKU  Republika e Kosoves- (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer