HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 14 - E diel, 08. Dhjetor 2013 - 14:30 h

BesaKastrioti
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 08 Dhjetor 2013
Match Time :14:30 h
 
Playground :Stadiumi "Besa" - Kavaja
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Emiliano BICAKU, Ergin DODA, Besnard KAIMI
 
Spektatore: 400
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Besa
Substitution min 81 ::Sindri GURI <-> Argjend MUSTAFASubstitution min 88 ::Darlien BAJAZITI <-> Bernard BERISHASubstitution min 92 ::Alked CELHAKA <-> Bruno DITAPenallti min 63 ::Idriz BATHAKarton i verdhe min 79 ::Ibrahim BEJTE


Substitution min 66 ::Rigers HOXHA <-> Elton DOKU Substitution min 71 ::Artan KARAPICI <-> Erald TURDIU Substitution min 83 ::Spartak ELMAZI <-> Rigers HOXHA Karton i verdhe min 33 ::Orjand ABAZAJKarton i verdhe min 36 ::Asion DAJAKarton i verdhe min 55 ::Nertil FERRAJKarton i verdhe min 86 ::Spartak ELMAZIKarton i verdhe min 33 ::Orjand ABAZAJKarton i verdhe min 36 ::Asion DAJAKarton i verdhe min 55 ::Nertil FERRAJKarton i verdhe min 86 ::Spartak ELMAZI
Kastrioti
 Eventet
Penallti
 • 63' : Idriz BATHA ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 79' : Ibrahim BEJTE ( 1 )
  • 33' : Orjand ABAZAJ ( 1 )
  • 36' : Asion DAJA ( 1 )
  • 55' : Nertil FERRAJ ( 1 )
  • 86' : Spartak ELMAZI ( 1 )