HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 14 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Bernard BERISHA

Personal data

Picture of Bernard BERISHA
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Bernard BERISHA
Birthday (Age):24. Tetor 1991 (32)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 01SkenderbeuvsBesa100--11----
Wednesday September 18KastriotivsBesa101--------
Saturday September 21BesavsPartizani100--1-----
Saturday September 28BylisvsBesa101--------
Wednesday October 02LacivsBesa100--------
Saturday October 05BesavsFlamurtari100--------
Sunday October 20KukësivsBesa100--------
Sunday November 10BesavsVllaznia100--------
Saturday November 23BesavsSkenderbeu101--------
Saturday November 30TeutavsBesa1011-------
Sunday December 08BesavsKastrioti101--------
Sunday December 15PartizanivsBesa100--------
Saturday February 01BesavsLaci100--------
Saturday February 08FlamurtarivsBesa101--------
Saturday March 01BesavsLushnja1001-------
Saturday March 08VllazniavsBesa100--------
Sunday March 16BesavsKastrioti100--------
Sunday March 30BesavsKukësi100--------
Saturday April 05PartizanivsBesa100--------
Saturday April 12BesavsLaci100--1-----
Sunday April 20SkenderbeuvsBesa100--------
Saturday April 26BesavsLushnja101--1-----
Sunday May 04BesavsVllaznia100--------
Games total23072-41----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2019-20Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Skenderbeu------------
Kupa e Shqiperise 2016-17Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2015-16Skenderbeu87134-31----
Kupa e Shqiperise 2015-16Skenderbeu------------
Kategoria Superiore 2014-15Skenderbeu1110174-61----
Kupa e Shqiperise 2014-15Skenderbeu1-1-1-------
Kategoria Superiore 2013-14Besa1212-33-41----
Kategoria Superiore 2012-13Besa98123-51----
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13BESA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12BESA66--1-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11BESA1-1-1-------
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10BESA------------
Career Total484351517-204----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15SkenderbeuMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13BesaMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13BESAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12BESAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11BESAMesfushor
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10BESAPLAYERS