HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 23 Maj 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 8 - E diel, 20. Tetor 2013 - 15:00 h

KukësiBesa
11

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Tetor 2013
Match Time :15:00 h
 
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kukësi
Substitution min 77 ::Enkel ALIKAJ <-> Sokol CIKALLESHISubstitution min 86 ::Gentian MANUKA <-> Yll HOXHAGol min 54 ::Lazar POPOVICKarton i verdhe min 31 ::Yll HOXHAKarton i verdhe min 68 ::Davor BRATIC


Substitution min 74 ::Bajram JASHANICA <-> Fisnik RAMADANI Substitution min 74 ::Ledian MUCAJ <-> Idriz BATHA Substitution min 90 ::Darlien BAJAZITI <-> Argjend MUSTAFAGol min 64 ::Bruno DITAKarton i verdhe min 24 ::Erand HOXHAKarton i verdhe min 37 ::Fatjon SEFAKarton i verdhe min 53 ::Bruno DITAKarton i verdhe min 92 ::Ibrahim BEJTEGol min 64 ::Bruno DITAKarton i verdhe min 24 ::Erand HOXHAKarton i verdhe min 37 ::Fatjon SEFAKarton i verdhe min 53 ::Bruno DITAKarton i verdhe min 92 ::Ibrahim BEJTE
Besa
 Eventet
Gol
 • 54' : Lazar POPOVIC ( 1 )
 • 64' : Bruno DITA ( 1 )
Karton i verdhe
 • 31' : Yll HOXHA ( 1 )
 • 68' : Davor BRATIC ( 1 )
 • 24' : Erand HOXHA ( 1 )
 • 37' : Fatjon SEFA ( 1 )
 • 53' : Bruno DITA ( 1 )
 • 92' : Ibrahim BEJTE ( 1 )