HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Fisnik RAMADANI

Personal data

Picture of Fisnik RAMADANI
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Fisnik RAMADANI
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday September 01SkenderbeuvsBesa101--------
Sunday September 15BesavsTeuta100--------
Wednesday September 18KastriotivsBesa100--1-----
Saturday September 21BesavsPartizani100--------
Wednesday October 02LacivsBesa100--------
Saturday October 05BesavsFlamurtari100--------
Sunday October 20KukësivsBesa100--------
Saturday November 23BesavsSkenderbeu101--1-----
Saturday November 30TeutavsBesa100--------
Sunday December 08BesavsKastrioti100--------
Sunday December 15PartizanivsBesa101--------
Saturday February 01BesavsLaci101--------
Saturday February 08FlamurtarivsBesa010--------
Sunday February 23TiranavsBesa100--------
Saturday March 01BesavsLushnja101--------
Saturday March 08VllazniavsBesa101--1-----
Sunday March 16BesavsKastrioti100--------
Sunday March 30BesavsKukësi100--------
Saturday April 05PartizanivsBesa100--------
Saturday April 12BesavsLaci101--------
Sunday April 20SkenderbeuvsBesa010--------
Sunday May 04BesavsVllaznia101--------
Games total2028--3-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Besa1111-51-3-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11BALLKANI1-1---------
Career Total1211151-3-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14BesaMbrojtes
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11BALLKANISulmues