HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - BALLKANI [BAL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Jetmir KABASHI  - (-)----------
0Arianit KUQI  - (-)----------
0Bujar THACI  Republika e Kosoves- (-)22--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Mirsad IDRIZI  Republika e Kosoves07. Maj 1985 (39)33--2-------
0Agron ISTREFI  Republika e Kosoves02. Nentor 1979 (44)22----1-----
0Mentor KRYEZIU  Republika e Kosoves- (-)33--2-1-----
0Alban KUQI  - (-)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 4-2-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Avni BYTYCI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Patrik DOCI  Republika e Kosoves06. Maj 1981 (43)22--1-2-----
0Robert GJERAJ  Republika e Kosoves12. Prill 1985 (39)22--1-11----
0Geotar JASHARI  Republika e Kosoves- (-)------------
0Krenar JASHARI  Republika e Kosoves30. Nentor 1990 (33)1-1---------
0Fitim KRUSHA  Republika e Kosoves26. Dhjetor 1985 (38)33----------
0Flamur KUKAJ  Republika e Kosoves- (-)1-1---------
0Fitim RAMADANI  - (-)----1-------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 7-51----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Fillim GURAZIU  Republika e Kosoves- (-)211-1-1--1--
0Pajtim HOTI  Republika e Kosoves- (-)22--1-1-----
0Lavdim HYSENI  Republika e Kosoves- (-)22---11-----
0Denis ISAJA  Republika e Kosoves05. Qershor 1984 (40)321-2-------
0Driton LULI  Republika e Kosoves- (-)33----------
0Fisnik RAMADANI  Republika e Kosoves- (-)2-2---------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 11181-1--
 Stafi i BALLKANI [BALLKANI]

 Funksioni
Adil VOKRRI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer