HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 22 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E mërkurë, 18. Shtator 2013 - 15:00 h

KastriotiBesa
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Shtator 2013
Match Time :15:00 h
 
Playground :Stadiumi "Kastrioti" - Krujë
Match referee(s):Kridens META, Gerard QIRICI, Rejdi AVDO, Andi KOCI
 
Spektatore: 300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Timeline
Kastrioti
Substitution min 56 ::Erald TURDIU <-> Spartak ELMAZISubstitution min 63 ::Nertil FERRAJ <-> Artan KARAPICISubstitution min 65 ::Guido TEPSHI <-> Enco MALINDIGol min 22 ::Enco MALINDIGol min 25 ::Enco MALINDIKarton i verdhe min 21 ::Asion DAJAKarton i verdhe min 78 ::Arian SHETA


Substitution min 46 ::Senad SALLAKU <-> Bernard BERISHA Substitution min 71 ::Oldi MAJTARA <-> Vangjel MILE Substitution min 71 ::John GRABOVA <-> Sindri GURIGol min 69 ::Idriz BATHAKarton i verdhe min 30 ::Fisnik RAMADANIGol min 69 ::Idriz BATHAKarton i verdhe min 30 ::Fisnik RAMADANI
Besa
 Eventet
Gol
  • 22' : Enco MALINDI ( 1 )
  • 25' : Enco MALINDI ( 2 )
  • 69' : Idriz BATHA ( 1 )
Karton i verdhe
  • 21' : Asion DAJA ( 1 )
  • 78' : Arian SHETA ( 1 )
  • 30' : Fisnik RAMADANI ( 1 )